خانه » پر بیننده ترین ها » معرفی جالب ترین مسابقات در دنیا + عکس

معرفی جالب ترین مسابقات در دنیا + عکس

 


معرفی جالب ترین مسابقات در دنیا + تصاویر

حس رقابتی که در درون همه ما انسانها وجود دارد باعث شکوفا شدن و پروراندن کودک درونمان می شود. در مسابقات دو حالت بیشتر وجود ندارد؛ برد یا باخت. انسان ها بسیار به رقابت علاقه دارند. همین علاقه به رقابت باعث کشف بسیاری از بازی های جالب و خنده دار از گذشته تا به امروز شده است.

 

مسابقات Redneck
هر ساله در ماه ژولای؛ در شرق دوبلین، مسابقه جالبی برگزار می شود که اسم آن Redneck است. بلعیدن سیگار، پرتاب کاسه توالت، افتادن در گودال گل، داشتن بلندترین مو و پرت کردن سپر ماشین به یکدیگر از جمله بازی هایی هستند که در این مسابقه انجام می شوند. جالب ترین بازی که در این رقابت انجام می شود، پرت کردن همدیگر در گودال گل است. به نظر خیلی بازی جالبی است. مگه نه؟

 

مسابقات کشتی گیری با انگشت پا
برای شرکت در این مسابقه بهتر است در کلاس های ژیمناستیک ثبت نام کنید و انگشتان پای خود را قوی کنید. اگر این کار را انجام دهید، شانس برنده شدن در این مسابقه را دارید. کشتی گیری با انگشت پا اخیراً در بسیاری از کشورهای جهان بخصوص انگلستان، بسیار رواج پیدا کرده. قوانین این ورزش هم شبیه به همان کشتی گیری با دست است. در حال حاضر، Nasty Nash قهرمان این ورزش است.

 

مسابقه سنگ، کاغذ، قیچی
این رقابت احتیاج به مهارت و استراتژی خاصی دارد. در سال ۲۰۰۲، قوانین خاصی برای مسابقه سنگ، کاغذ، قیچی وضع شد. از آن زمان تا کنون هر ساله این رقابت در کشورهای مختلفی برگزار می شود و از این قوانین پیروی می کنند. در سال ۲۰۰۹، در اتاوا، بزرگترین تورنمنت سنگ، کاغذ، قیچی برگزار شد و ۱۱۵۰ شرکت کننده در آن حضور داشتند.

 

مسابقه حمل همسر
مردان می گویند ازدواج کردن مثل این است که تمام بارهای دنیا روی دوش شما باشد. البته این حرف را به کنایه می گویند. برای این که واقعاً مردان این حس را تجربه کنند، هر ساله در ماه ژولای، در Sonkajarvi فنلاند، مردم اقدام به برگزاری مسابقه حمل همسر می کنند. قوانین این مسابقه بسیار ساده است. زن روی شانه های شوهرش می رود و شوهرش باید او را حمل کند. هر کس که زودتر به خط پایان رسید برنده است. جایزه این مسابقه بهترین بخش این مسابقه است.

 

مسابقه شکلک درآوردن
این مسابقه قدمت بسیار زیادی دارد و برای اولین بار در انگلستان انجام شد. مسابقه شکلک درآوردن هر ساله در Egremont برگزار می شود. در این مسابقه شرکت کنندگان برای شکلک درآوردن صورت خود را کج و معوج می کنند. یعنی کاری می کنند که صورتشان از حالت طبیعی خارج شود. مثلاً لب بالایی را با لب پائینی می پوشانند. شرکت کنندگان باید سر خود را داخل یک قاببکنند و حرکات جالبی را با صورتشان دربیاورند. به نظر می رسد، صورت این شرکت کننده پیری که دندان هم ندارد از همه جالب تر است.

 

مسابقات جهانی گیتارزدن با گیتار نامرئی
هیچ صدایی بهتر از شنیدن صدای گیتار نامرئی نیست! طبق قوانین، هر شرکت کننده باید دو مرحله روی صحنه برود و با گیتار نامرئی اش شروع به زدن بکند. هر مرحله ۱ دقیقه طول می کشد. امتیاز این مسابقه ۶ است و به حالت ایستادن، مهارت تکنیکی و نحوه حضور در صحنه داده می شود. در سال ۲۰۱۰، آهنگ Gunther Love که توسط Quimene نواخته شد، برنده اعلام شد و Quimene مدال طلای مسابقات را گرفت.

مسابقات جهانی خوردن گزنه
در این مسابقه از کشورهای مختلف شرکت می کنند. مسابقه گزنه خوردن یکی از جالب ترین مسابقات است که در Dorsetانگلستان برگزار می شود. شما یک ساعت وقت دارید تا جایی که می توانید گزنه بخورید.

 

مسابقه غلت خوردن روی تپه پنیری
The Cooper’s Hill Cheese-Rolling و Wake یکی دیگر از مسابقات جالبی است که هر سال در فصل بهار در Cooper’s Hill نزدیکGloucester که در منطقه Cotswold انگلستان قرار دارد برگزار می شود. هم قوانین و هم خود مسابقه بسیار آسان است. از بالا تا پائین تپه را با پنیر Gloucester می پوشانند. شرکت کنندگان باید از بالای تپه خود را به انتهای تپه برسانند. هر کس که سریعتر به انتهای تپه رسید برنده است.

 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است