خانه » گوناگون » فواید قهوه برای لاغری

فواید قهوه برای لاغری

از جمله ویژگی های قهوه میتوان به لاغری و رسیدن به تناسب اندام اشاره کرد این نوشیدنی که در انواع متنوعی وجود دارد خاصیت و فواید بسیار فراوانی دارد که هر کدام یک خاصیت دارند برای مثال قهوه تلخ برای لاغری بسیار مناسب است.

فواید قهوه برای لاغری

به جز قهوه تلخ برای لاغری از قهوه ترک و قهوه سبز نیز در تناسب اندام تاثیر دارند برای مثال وجود کلروژنیک اسید در قهوه سبز  باعث کاهش وزن و سلامتی خواهد شد

قهوه سبز تاثیر بسیار فراوانی در چربی سوزی دارد همانطور که میدانید کافئین جز عناصر تشکیل دهنده قهوه می باشد که حتی به عنوان قرص رژیمی از کافئین نیز استفاده می شود با مصرف قهوه متابولیسم بدنتان افزایش خواهد یافت و باعث کم کردن وزنتان خواهد شد.

البته طبق آزمایش های انجام شده حداکثر تاثیر قهوه برای لاغری تا ۱۰ درصد است و بقیه موارد بستگی به فعالیت های بدنی شما دارد اما مصرف قهوه در کنار ورزش تاثیر چربی سوزی بدنتان را حد زیادی افزایش خواهد داد.

فواید قهوه برای لاغری

تاثیر قهوه در افزایش انرژی

همانطور که ذکر شد کافئین موجود در قهوه باعث افزایش متابولیسم بدن می شود به همین علت انرژی از دست رفته به بدن شما برمیگردد و باعث می شود با انرژی بیشتری به ورزش کردن بپردازید و همین عامل چربی سوزی بیشتر و در نهایت تسریع در لاغری می شود.

نوع مصرف قهوه برای لاغری

قهوه را قبل از خوردن غذا مصرف کنید زیرا بعد از غذا تاثیرات منفی بر روی بدن خواهد گذاشت حداکثر مصرف روزانه قهوه در روز ۳ بار است و بیشتر از آن باعث ضرر برای بدن خواهد شد.

البته پیشنهاد می شود اگر تاکنون قهوه مصرف نکرده اید، ابتدا روزی یکبار و در صورت نداشتن اثرات منفی بر روی بدنتان میتوانید تعداد آن را افزایش دهید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است