خانه » گوناگون » خواص انار برای لاغری

خواص انار برای لاغری

یکی از خواصهای انار برای لاغری است که باعث می شود چربی های اضافه آب شود و سرعت کاهش وزن در فرد افزایش پیدا کند. ویتامین C و E جزء ویتامین هایی است که آب شدن چربی های اضافی بسیار موثر هستند. شاید شنیده باشید که چای سبز نیز تاثیر زیادی در لاغری دارد اما آب انار تقریبا قدرتی سه برابر چای سبز دارد. بنابراین خوردن آن به شما پیشنهاد می شود.

خواص آب انار برای لاغری

تصفیه خون نیز از ویژگی های آب انار است که جزء ویژگی های انکار نشدنی آن است. دقت کنید انار به چند دسته تقسیم می شود برای مثال رب انار هیچگاه برای لاغری استفاده نمی شود زیرا رب انار خاصیتی برعکس آب انار دارد و باعث چاقی می شود.

حتی گفته می شود طبق تحقیقات انجام شده، آب انار باعث شادابی چهره در فرد می شود به همین دلیل است که خوردن آب انار را به خانم های باردار پیشنهاد می کنند. زیرا باعث زیبایی چهره نوزاد خواهد شد. همچنین آب اناری حاوی ویتامینی است که برای جنین نیز بسیار مقوی است.

خواص آب انار برای لاغری

فواید انار در شادابی چهره

بهترین زمان برای مصرف آب انار صبح است زیرا همانطور که ذکر شد، باعث شادابی چهره خواهد شد و وجود کلاژن در ترکیبات آب انار، جوانی چهره را حفط خواهد کرد و چین و چروک پوست را از بین خواهد برد. بنابراین اگر میخواهید برنامه ریزی برای لاغری داشته باشید، مصرف آب انار را از صبح شروع کنید تا علاوه بر لاغری، در چهره و پوست شما نیز تاثیر گذار باشد.

گفتنی است آب انار نیز مانند سایر خوراکی های مقوی، ضررهایی دارد که برای مثال میتوان به کاهش هورمون های مردانه اشاره کرد. برای اینکه بتوانید بیشتر از فواید آب انار استفاده کنید، پیشنهاد می شود از مصرف بی رویه آن خودداری کنید.

رفع خارش بدن و کاهش فشار خون نیز از ویژگی های دیگر آب انار محسوب می شود.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است