خانه » گوناگون » خواص سرکه سیب برای لاغری

خواص سرکه سیب برای لاغری

به احتمال زیاد تاکنون خواص سرکه سیب برای لاغری را شنیده اید و یا مطلبی در مورد ان خوانده اید. اما باید بدانید که خواص سرکه سیب جهت لاغری به سال ۱۹۵۸ برمیگردد. که در مقاله ای که در رابطه با سرکه سیب نوشته شده بود ، در رابطه با تاثیر سرکه سیب در کاهش وزن و لاغری گفته شده بود.

خواص سرکه سیب در لاغری

خواص سرکه سیب

علت کاهش وزن در سرکه سیب چیست؟ سرکه سیب تشکیل شده از ویتامین و کلسیم است که مقوی بودن آن ، تاثیر مستقیم بر روی کم اشتهایی میگذارد و باعث می شود فرد اشتهایی برای خوردن غذا نداشته باشد. به همین علت و به مرور زمان ، سرکه سیب باعث لاغری فرد خواهد شد. البته ناگفته نماند که این ماده مقوی در افزایش ایمنی بدن نیز بسیار مفید است.

البته مصرف بیش از حد آن تاثیری در لاغری بیشتر ندارد و حتی در بعضی موارد موجب آسیب رساندن به بدن خواهد شد. پیشنهاد می شود قبل از وعده غذایی خود تنها به میزان یک یا دو قاشق غذاخوری از سرکه سیب استفاده کنید. برای اینکه تاثیر آن را ببینید باید هر روز آن را مصرف کنید.

میزان لاغری با سرکه سیب با توجه به بدن هر فرد متفاوت است. اما در حالت عادی بعد از دو یا سه ماه مصرف سرکه سیب به میزان دو الی سه کیلوگرم از وزن شما کم خواهد شد. همانطور که ذکر شد این کاهش وزن از کم اشتهایی است. بنابراین سرکه سیب تنها در کم اشتهایی به شما کمک میکند و باید سعی کنید که وعده غذایی خود را کمتر کنید.

مصرف بی رویه در هر مواد غذایی باعث عوارضی در بدن خواهد شد. سرکه سیب نیز تنها در طول روز باید دو بار قبل از هر وعده غذایی مصرف شود و همانطور که ذکر شد مصرف بیش از اندازه آن تاثیری در لاغرتر شدن ندارد و همچنین ممکن است به بدن شما آسیب وارد کند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است