خانه » گوناگون » بررسی اجمالی مدل لباس هنرمندان در جشن ویژه

بررسی اجمالی مدل لباس هنرمندان در جشن ویژه

در مراسم گلدن گلاب تمام چشم ها و دوربین ها نظاره گر مدل لباس هنرمندان هالیوودی می باشد. قطعا هنرمندان مطرح نیز ممکن است در انتخاب لباس و نوع پوشش دچار اشتباه شده و بدترین مدل لباس را برای خود برگزینند. مراسم گلدن گلوب در ۸ ژانویه ۲۰۱۸ برگزار شد که بسیاری از هنرمندان معروف هالیوودی در این مراسم حاضر بودند. یکی از جذاب ترین صحنه هایی که در این مراسم توسط عکاسان شکار میشد ، مدل لباس هنرمندان در این مراسم بود. در این مطلب از بدترین تا بهترین مدل لباس های هنرمندان هالیوودی در این مراسم آشنا خواهید شد.

مدل لباس لیلی جیمز

اگر فیلم سیندرلا که در سال ۲۰۱۵ ساخته شده بود را دیده باشید ، با این بازیگر آشنایی دارید. لیلی جیمز که یکی از نقش آفرینی هایش مهمش ، در نقش سیندرلا بوده است. او ۲۸ ساله و انگلیسی است. مدل لباس لیلی جیمز را در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ مشاهده میکنید.

مدل لباس لیلی جیمز

مدل لباس پنه لوپه کروز

این بازیگر اسپانیایی که از ۱۵ سالگی در تست استعدادیابی شرکت کرد و توانست نظر مدیران آژانس استعدادیابی را به خود جلب کند.

او ۴۳ ساله است و دارای یک پسرو یک دختر است. همسر او خاویر باردم است که او هم در بازیگری فعالیت میکند. همچنین خاویر باردم موفق شده است جایزه اسکار را از آن خود کند. پنه لوپه کروز از یک لباس دنباله دار در این مراسم استفاده کرده است.

مدل لباس پنه لوپه کروز

مدل لباس تریسی الیس راس

از عجیب ترین لباس های این مراسم میتوان به لباس تریسی الیس راس اشاره کرد. این بازیگر ۴۵ ساله که اهل لس انجلس است ، با یک لباس عجیب در این مراسم حاضر شد که بیشتر شبیه به یک سرآشپز است. او به عنوان هنرپیشه ، کمدین و مانکن در آمریکا فعالیت میکند.

مدل لباس تریسی الیس راس در گلدن گلوب 2018

مدل لباس سلما هایک

این بازیگر دو ملیتی ، با لباسی ساده تر نسبت به بقیه هنرمندان در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ حاضر شد. او ۵۱ ساله است ، اما با این حال چهره ای جوانتر از سن و سالش دارد. قطعا نقش آفرینی وی را در فیلم دسپرادو را به خاطر دارید.

مدل لباس سلما هایک در گلدن گلوب 2018

مدل لباس مارگو رابی

یکی دیگر از لباس های عجیب در این مراسم ، متعلق به مارگو رابی است. او ۲۷ ساله و استرالیایی است. او به عنوان بازیگر و تهیه کننده در سینما فعالیت میکند. مدل لباس مارگو رابی در گلدن گلوب ۲۰۱۸ را در تصویر زیر مشاهده میکنید. همه ما نقش آفرینی وی در فیلم گرگ وال استریت به یاد داریم.

مدل لباس مارگو رابی

 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است