خانه » گوناگون » عکس های سریال سقوط یک فرشته

عکس های سریال سقوط یک فرشته

داستان درباره دو خواهر است که یکی به قرآن مأنوس است و خداوند هم درها را برایش باز می‌کند، حتی زمانی که شیطان تلاش می‌کند او را از راه اصلی منحرف کند… اما شخصیت دیگر…..گزارشی از بازدید مجلسی‌ها از پشت صحنه سریال رمضانی شبکه یک + تصاویر
نمایندگان مجلس و قائم مقام رئیس رسانه ملی از پشت صحنه سریال رمضانی «سقوط یک فرشته» که به تقابل شیطان و انسان می‌پردازد، دیدن کردند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، بعد از ظهر روز گذشته(۳۰ تیر ماه)، سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما، فاطمه آلیا، حسن ملک محمدی، محمدمهدی شهریاری و رضا عبداللهی از نمایندگان مجلس، عباس سرمست دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس، عباس اکبری مدیر گروه سریال شبکه سیما و جمعی از خبرنگاران از پشت صحنه سریال «سقوط یک فرشته» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده واقع در یک مرکز پرورش ماهی در جاجرود بازدید کردند.

خاطره اسدی
* تقابل شیطان و انسان و توجه به مفاهیم دینی و قرآنی

بنا بر این گزارش فارس نویس ، در این مراسم ابتدا حاضران آنونس تبلیغاتی و بخش هایی از سریال را دیدند و پس از آن عباسی‌زاده در سخنانی گفت: قصه «سقوط یک فرشته» متناسب با ماه رمضان ساخته شده و در آن به مفاهیم دینی و قرآنی به شکل ویژه‌ای توجه شده تا مخاطب به تماشای آن ترغیب شود. در حقیقت قرآن راه نجات بشر است و ما در بخش‌هایی از این مجموعه به مفاهیم آن می‌پردازیم.
وی ادامه داد: داستان درباره دو خواهر است که یکی به قرآن مأنوس است و خداوند هم درها را برایش باز می‌کند، حتی زمانی که شیطان تلاش می‌کند او را از راه اصلی منحرف کند… اما شخصیت دیگر کمی شیطنت دارد و کمتر به مفاهیم قرآن توجه می‌کند، درگیر ماجراهایی می‌شود.
او درباره کارگردانی اثر نیز اظهار داشت: بهرام بهرامیان کارگردان «سقوط یک فرشته»، کارگردانی توانمند و تکنیکی است و امیدوارم مورد رضایت مخاطبان واقع شود.
علی سلیمانی
* علی سلیمانی در نقشی متفاوت

به گزارش فارس، در ادامه پلان یک از سکانس دو قسمت ۱۴ سریال با ایفای نقش علی سلیمانی در نقشی متفاوت و شبنم مقدمی به صورت نمادین گرفته شد.
* آلیا: از رسانه‌ملی انتظار داریم این مجموعه‌های قرآنی و معنوی محدود به ماه رمضان نباشند

به گزارش فارس، در حاشیه این مراسم فاطمه آلیا نماینده تهران در کجلس درباره ساخت سریال‌های دینی در جمع خبرنگاران گفت: این سریال مبتنی بر آیات و روایات است و عوامل سازنده آن تلاش می‌کنند مفاهیم قرآن را به مخاطبان منتقل کنند. همچنین در این مجموعه به موضوع کنترل خشم پرداخت می‌شود که اهمیت زیادی در خانواده و اجتماع دارد.
وی افزود: ساخت چنین مجموعه‌هایی در ماه رمضان خیلی خوب است و دل‌ها معنوی است. ما از رسانه ملی انتظار داریم ساخت این مجموعه‌ها محدود به ماه رمضان و محرم نباشد.
آلیا همچنین در پاسخ به این سوال که زمان ساخت آثار تلویزیونی نمایندگان مجلس کم‌تر از آنها بازدید می‌کنند ولی در زمان پخش گلایه‌های فراوانی دارند، توضیح داد: خوب است که اعضای کمیسیون‌های مختلف مجلس در جریان تولید چنین آثاری باشند. همانطور که آقای ضرغامی در اوائل مجلس هشتم به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هم آمدند. بنابراین شما نمی‌توانید موضوع‌ها را از هم تفکیک کنید. خیلی مسائل اجتماعی هستند که اگر خوب پرداخت نشود جنبه امنیتی پیدا می‌کند. اعضای کمیسیون فرهنگی جزو رسالت و وظایف‌شان است تا در این بازدیدها حضور داشته باشند. رویکرد رسانه ملی خوب بوده و توانسته آثار نمایشی معناگرا با بهره بردن از مشاوران مذهبی تهیه و پخش کند.
شبنم مقدمی
* شهریاری:

همچنین در بخش دیگری از مراسم حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مجموعه‌های فاخر، بیننده زیادی دارد و آموزنده است. همچنین برای جوانان و نوجوانان مفید است. خودم هم سریال‌ها را رصد می‌کنم و بینندگان می‌توانند تاثیر زیادی از این آثار بگیرنند. تمام اقشار این نوع سریال ها را دوست دارند.
وی ادامه داد: با توجه به قداست ماه رمضان، مومنان مهمان سفره خدا هستند، بنابراین بهتر است مجموعه‌هایی ساخته شود که به تقویت مسائل اعتقادی در افراد جامعه کمک کند. سریال‌ها بهتر است رویکرد اسلامی داشته باشد. از سوی دیگر ساعت اذان مغرب در شهرهای مختلف متفاوت است. بنابراین مسئولان رسانه ملی باید تدابیری داشته باشند و سریال‌های در ساعاتی پخش شوند که همه بینندگان در سراسر ایران از آن استفاده کنند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است