خانه » تکنولوژی » دنیای کامپیوتر » اقدام جالب شرکت اپل پس از مرگ استیو جابز + عکس

اقدام جالب شرکت اپل پس از مرگ استیو جابز + عکس

با کلیک بر روی این صفحه، وارد صفحه دیگری می شویم که در آن آمده است: “اپل نابغه خلاق و الهام بین خود را از دست داد و دنیا یک انسان شگفت انگیز را.
تمام صفحه اصلی سایت اپل پس از مرگ جادوگر این شرکت مشهور به تصویری بزرگ از استیو جابز تبدیل شد.به گزارش مهر،در پی درگذشت استیو جابز، بنیانگذار اپل صفحه اصلی سایت این شرکت تمام اعلانهای عادی خود را حذف کرد و به جای آنها تصویری بزرگ از استیو جابز را گذاشت که در کنار آن نوشته شده است: “استیو جابز ۲۰۱۱- ۱۹۵۵”

استیو جابز

در میان ما کسانی که به اندازه کافی خوش اقبال بودند تا استیو جابز را از نزدیک بشناسند و با وی کار کنند یک دوست عزیز و یک مرشد امیدبخش را از دست داده اند. استیو شرکتی را از خود به یادگار گذاشت که تنها او می توانست آن را بسازد،  روح او برای همیشه بنیان اپل خواهد بود.

 

در ادامه این اطلاعیه نوشته شده است:

اگر شما هم دوست دارید افکار، خاطرات و تسلیتهای خود را با ما در میان بگذارید لطفاً آنها را به این آدرس ارسال کنید: rememberingsteve@apple.com

 

فارس نویس: با کلیک بر روی این صفحه، وارد صفحه دیگری می شویم که در آن آمده است: “اپل نابغه خلاق و الهام بین خود را از دست داد و دنیا یک انسان شگفت انگیز را.

متن کامل:

 

apple has lost a visionary and creative and genius and the world
 has lost an amazing human being. those of us who have been fortunate
 enough to know and work with steve
 have lost a dear friend and an inspring menator. steve leaves behind a
 company that only he could have built,
and his spirit will forever be tthe foundation pf apple

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است