خانه » آرشیو برچسب: ورود آقايان ممنوع

بایگانی برچسب ها: ورود آقايان ممنوع

پول سازترین بازیگران ایران

اسامی پول سازترین بازیگران ایران

فارس نویس: امین حیایی با حضور در فیلم هایی با مجموع فروش نه میلیارد و چهل میلیون تومان به عنوان پول سازترین بازیگر مرد سال ۹۰ و لیلا حاتمی با حضور در فیلم هایی با مجموع فروش چهار میلیارد و پانصد و هشتاد و هفت میلیون تومان به عنوان پول سازترین بازیگر زن سال ۹۰ انتخاب شدند.

لیست کامل ۱۰ بازیگر پول ساز امسال را با ذکر نام آثاری که هر بازیگر، در آن حضور داشته، و مجموع درآمد هر کدام از بازیگران را در ادامه بخوانید.

ادامه مطلب

بازار پر رونق سینمای ایران در تابستان ۹۰

:: رامبد جوان در نمایی از “دختر شاه پریون“  ::

 

نمایش سه فیلم تازه اگرچه نوید دهنده تابستانی گرم و پررونق برای سینمای ایران است اما وضعیت مبهم اکران فیلم‌های هنر و تجربه نشان می‌دهد شرایط هنوز برای تعالی سینمای فرهنگی مهیا نیست.

همان طور که انتظار می‌رفت پرونده اکران بهار سال ۹۰ با فروش میلیاردی دو فیلم “جدایی نادر از سیمین” به کارگردانی اصغر فرهادی و “اخراجی‌ها ۳″ ساخته مسعود ده‌ نمکی بسته می‌شود، دو پدیده اکران نوروزی که جدول فروش نوروزی سینماها را تحت تاثیر حضور خود قرار دادند.

اما بقیه فیلم‌های روی پرده فروشی متوسط داشتند و هیچ یک نتوانستند فروش رویایی “جدایی نادر از سیمین” و “اخراجی‌ها ۳″ را تکرار کنند، روزهای پایانی بهار ۹۰ فیلم‌های سینمایی “مرهم” به کارگردانی علیرضا داودنژاد ۲۴۵ میلیون تومان فروش داشته، “شرط اول” ساخته مسعود اطیابی ۷۵ میلیون تومان فروخته است، “پایان‌نامه” به کارگردانی حامد کلاهداری ۸۹ میلیون تومان فروش کرده و فیلم سینمایی “جرم” ساخته مسعود کیمیایی ۲۸۰ میلیون تومان فروخته است.

ادامه مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است