خانه » آرشیو برچسب: مصاحبه

بایگانی برچسب ها: مصاحبه

جدیدترین مصاحبه محسن یگانه

مصاحبه مفصل با محسن یگانه

محسن یگانه: اگر حوصله ندارید خواندن این گفت‌و‌گو را آغاز نکنید اما اگر خواندیدش تا انتها ادامه دهید

حواشی اخیری که برای محسن یگانه اتفاق افتاد این روز‌ها بیش از هر چیز دیگر امان او را بریده است. او این روز‌ها به جای اینکه کار کند، احساس خستگی می‌کند.
این گفت‌و‌گو قطعا بلند‌ترین و جامع‌ترین گفت‌و‌گوی یگانه با رسانه هاست. او پیرامون همه اتفاقات بد و خوب اطرافش صحبت کرده است. جواب همه حاشیه‌های پیرامونش را که پیش‌تر‌ها درباره‌اش سکوت کرده بود داده است. تقریبا از اوایل شروع کارش تا کنون! این گفت‌و‌گو شاید نقطه عطفی در زندگی هنری محسن یگانه باشد به همین دلیل خودش خواسته این نکته را یادآور شویم که اگر حوصله ندارید خواندن این گفت‌و‌گو را آغاز نکنید اما اگر خواندیدش تا انتها ادامه دهید.…

محسن یگانه همواره یکی از خواننده‌هایی است که اگر هم دنبال حاشیه نباشد، حاشیه دنبال آن است.

ادامه مطلب

مصاحبه با امین حیایی

وی از سال ۷۰ با فیلم «دو همسفر» به سینما آمد و در نقش‌های متفاوتی ظاهر شد.

«مهمان مامان» (داریوش مهرجویی)، «کما» (آرش معیریان)، «نقاب» (کاظم راست‌گفتار)، «ستاره‌ها» (فریدون جیرانی)، «زن زیادی» (تهمینه میلانی)، سن‌پترزبورگ (بهروز افخمی)، «اخراجی‌ها» (مسعود ده‌نمکی)، «دختر ایرونی» (محمدحسین لطیفی)، «زن‌ها فرسته‌اند» (شهرام شاه‌حسینی)، «بیداری رویاها» (محمدعلی باشه‌آهنگر) و «پوپک و مش ماشاالله» (فرزاد موتمن) از جمله فیلم‌هایی است که حیایی در آن‌ ایفای نقش کرده است.

حیایی شهرتش را مدیون تلویزیون می‌داند، وقتی با مجموعه «آپارتمان» بر صفحه تلویزیون‌ ظاهر شد و بعدها هم با سریال‌هایی چون «مهر خوبان»، «دو پنجره»، «روزگار جوانی» و «همسایه‌ها» بیش از پیش هنر بازیگری‌اش را به رخ کشید.

وی که چندی پیش با سریال «قلب یخی» میهمان شبکه نمایش خانگی بود، به تازگی برای تصویربرداری بخش‌های خارج از کشور سریال «made in iran» به بیروت آمده است.

از فرصت استفاده کردیم و در این هوای دلچسب و بارانی شهر بیروت تصمیم گرفتیم گفت‌وگوی کوتاهی درخصوص وضعیت و جایگاه بازیگری در کشور با این بازیگر داشته باشیم.

ادامه مطلب

مصاحبه با شقایق دهقانی (خانم شیرزاد در ساختمان پزشکان)

شوخی شقایق دهقان در پاسخ به سؤالی درباره بازی درخشانش در «ساختمان پزشکان»
شقایق دهقان، بازیگر بسیاری از مجموعه‌های طنزی است که در سال‌های گذشته از تلویزیون دیده‌ایم. احتیاج به معرفی ندارد و همه هم می‌دانیم که بازیگر محبوبی است و اغلب نقش چه جور آدم‌هایی را بازی می‌کند…
بازی‌اش پر از انرژی، شوخی و کنایه است و در مصاحبه نیز با همین شور و انرژی، جواب سوال‌هایمان را می‌دهد. خنده از صورتش نمی‌رود و دائم درحال شوخی و تحرک است. حتی سوال‌هایمان را دوستانه دست می‌اندازد و گاه به خودش هم متلک می‌اندازد. گپ و گفت ما را با شقایق دهقان حتما بخوانید.

مصاحبه جواد نکونام

مصاحبه ی متفاوت روزنامه مارکا با جواد نکونام
کاپیتان تیم ملی ایران در این گفتگو از زندگی در شهر پامپلونا ابراز رضایت کرده ودر پاسخ به سوالی پیرامون شرایط سیاسی ایران و مقایسه آن با موج جدید اعتراض درکشورهای لیبی و مصر ، ایران راکشوری باثبات توصیف کرده که مردم در آن زندگی شاد و به مراتب بهتری نسبت به بحرین و یا مصر دارند .

جواد اولین بازی اش برای تیم ملی را خاطره انگیز می داند و مهمترین آرزویش بازی در جام جهانی است .او در سوالی دیگر در باره آینده ورزشی اش در اسپانیا با توجه به اینکه قراردادش با اوساسونا دو ماه دیگر به پایان می رسد ، گفت :”با اینکه پیشنهادهای مالی خوبی دارم اما ترجیح می دهم در اوساسونا بمانم و اگر امکان داشته باشد قراردادم را تمدید کنم ولی اگر به تیم جدیدی هم بروم ، همیشه با اوساسونا و مردم شهر پامپلونا رابطه خوبی خواهم داشت .”

نکونام درباره اینکه چه زمان از فوتبال خداحافظی خواهد کرد می گوید:”خانواده ام از اینکه همیشه از کشور دور بوده ام ناراضی هستند و تصمیم دارم پس از دو یا سه سال بازی از فوتبال خداحافظی کنم.”

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است