خانه » آرشیو برچسب: مبلغ یارانه ها

بایگانی برچسب ها: مبلغ یارانه ها

سه روز تا واریز یارانه مهرماه

یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی مرحله هشتم مربوط به مهر ماه احتمالاً طی سه روز آینده به حساب سرپرستان خانوار ۷۵ میلیون ایرانی واریز می شود.

به گزارش فارس، پرداخت یارانه نقدی پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از دیماه سال گذشته آغاز شد و تاکنون در ۷ مرحله یارانه نقدی ۹ ماه از دیماه ۸۹ تا شهریور ۹۰ به ازای هر نفر به سرپرستان خانوار پرداخت شده است.

یارانه مرحله هشتم که مربوط به مهر ماه است، طبق وعده قبلی مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها در هفته دوم این ماه پرداخت  می شود که با این حساب احتمالا از فردا ۱۲ مهرماه روند واریز یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی آغاز خواهد شد.

بر اساس اعلام مسئولان، هیچ تغییری در میزان یارانه نقدی وجود نخواهد داشت.

واریز یارانه مرحله هشتم

بهروز مرادی گفت: مبلغ یارانه نقدی مرحله هشتم به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان در هفته دوم مهرماه واریز می‌شود.

به گزارش فارس، بهروز مرادی مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: یارانه نقدی مرحله هشتم، هفته دوم مهرماه سال جاری به حساب سرپرست خانوارها واریز خواهد شد.

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها یادآور شد:‌‌ این مبلغ به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است و نسبت به رقم یارانه نقدی مرحله قبل تغییری نخواهد داشت.

واریز مرحله ششم یارانه نقدی

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی از احتمال موکول شدن واریز مرحله ششم یارانه نقدی از ابتدای مردادماه به هفته دوم این ماه خبر داد.

سید شمس الدین حسینی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت در گفتگو با مهر درباره زمان واریز مرحله ششم یارانه نقدی گفت: به دلیل تداخل فعالیتهای بانکی و فشردگی بار فعالیتها در آغاز ماه، احتمالا زمان دیگری را برای واریز یارانه ها در نظر بگیریم.

وی در پاسخ به این سئوال که زمان دقیق آن کی خواهد بود؟ گفت: “احتمالا هفته دوم ماه آینده.”

ادامه مطلب

تمدید ثبت‌نام اطلاعات اقتصادی خانوار

مرکز آمار ایران اعلام کرد: مرحله چهارم ثبت نام از اطلاعات اقتصادی خانوار که از روز چهارم اردیبهشت ماه امسال برای مدت دو هفته شروع شد، تا روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی مرکز آمار ایران اعلام کرد: آن دسته از سرپرستان خانوار که نیازمند مراجعه به فایل اطلاعاتی خود در سامانه جمع‌آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور به منظور حذف یا اضافه کردن عضوی از خانوار می‌باشند و مرز عبور خود را فراموش و یا گم کرده‌اند، از امروز ۱۸ اردیبهشت ماه تا ۲۵ اردیبهشت ماه می‌تواند نسبت به مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر کشور اقدام و ضمن ارایه کارت ملی سرپرست خانوار، رمز عبور جدید دریافت کنند.

ضمناً مرکز آمار از کلیه سرپرستان عزیز تقاضا می کند در حفظ رمز عبور خود کوشا باشند.

 

یارانه نوبت سوم اول اردیبهشت

 

مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با بیان این‌که پرداخت سوم یارانه‌ها در هفته اول اردیبهشت پرداخت می‌شود گفت: سامانه اینترنتی ما فعال است و تا پایان اردیبهشت امکان ثبت نام وجود دارد و پرداخت‌ها نیز بصورت ماهانه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، بهروز مرادی با بیان دوتاریخ برای سامانه اینترنتی هدفمند سازی گفت: دو عدد متعلق به دو مقطع است ما اعدادی که توسط مرکز امار در اختیارمان قرار گرفت در ابتدا ۱۱ مهر ماه ۸۹ بود لذا برای پرداخت‌های اول و دوم ما ان امارها‌ها را در نظر گرفتیم که قریب ۶۰ میلیون نفر بود در خصوص آمار اردیبهشت ماه باید بگویم برای پرداخت سوم است و با توجه به این‌که سامانه اینترنتی ما فعال شده و از ۲۰ اسفند افراد جدیدی ثبت نام کرده اند همچنین تا پایان فروردین ماه باز است که ما تا انتهای اردیبهشت ثبت نامی‌های جدید را هم خواهیم داشت. پس هر دو عدد شهریور ۸۹ و اردیبهشت ۹۰ درست می‌باشد.

ادامه مطلب

واریز یارانه مرحله سوم در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ۹۰

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها از واریز یارانه مرحله سوم در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ۹۰ و باز شدن سایت رفاهی از ۲۰ اسفند ماه و بدون تعطیلی در ایام نوروز خبر داد و به برخی ابهامات خانوارها در این رابطه پاسخ گفت.
بهروز مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که چه زمان یارانه مرحله جدید واریز می‌شود، گفت: یارانه مرحله سوم از اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ۱۳۹۰ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.
به گزارش فارس بر اساس اعلام قبلی از سوی مسئولان دولت یارانه نقدی در سال ۹۰ همانند سال جاری به ازای هر نفر ماهانه ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان شامل ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان یارانه انرژی و ۴ هزار تومان یارانه نان واریز می‌شود.
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است