خانه » آرشیو برچسب: لاله اسکندری

بایگانی برچسب ها: لاله اسکندری

ستاره مشهور سینمای ایران در نانوایی + عکس

—— قرار گرفتن ستاره اسکندری در موقعیت شغلی نانوایی —— 

ستاره اسکندری/ نانوا / ساده میخوای یا خشخاشی

ستاره اسکندری با انرژی سر ساعت به دقتر مجله آمد،بعد از اینکه با او کمی حرف زدیم به سمت نانوایی رفتیم.در راه او می گوید من قبلا در خانه مادر بزرگم نان پخته ام فکر نکنید بلد نیستم.لباس های مورد نیاز هم از آشپزخانه مجله تهیه کرده ایم بجز پیشبند که قرار است از خود نانوایی بگیریم.پخت نانوایی هنوز شروع نشده و سه،چهار نفری بیرون منتظر ایستاده اند.
اسکندری قبل از ما وارد نانوایی شد و با شاطر ها سلام وعلیک گرمی کرد. اوخیلی سریع نزدیک طاقار خمیر شد و پرسید این خمیر ها چند کیلو است؟یکی از شاطر ها پسخ داد ۲۴۰ کیلواسکندری حیرت زده به سمت خمیر های آمده شده رفت و دوباره پرسید این ها خمیر های سنگک است؟

ادامه مطلب

لاله اسکندری ازدواج کرد

لاله اسکندری ، بازیگر صاحب نام سینما و تلویزیون به تازگی به خانه بخت رفته و زندگی مشترکش را آغاز کرده است.

 

آن طور که از شنیده ها حاکی است ، همسر خانم اسکندری در عرصه هنر فعالیت نمیکند و شغلش آزاد است ، اسکندری که این اواخر سریال «همچون سرو» را روی آنتن داشت ، بیشتر از بازیگری روی هنر کاشیکاری متمرکز شده بود و چندین نمایشگاه هم برگزار کرد.

ادامه مطلب

نقاشی دیواری لاله اسکندری

بخش دوم از سومین نقاشی دیواری لاله اسکندری در روز ـ ۲۶ فروردین ماه ـ با حضور شهردار منطقه ۶ و تعدادی از هنرمندان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار بخش هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، این اثر با الهام از فضای مینیاتور ایرانی در ۳۷۵ متر مربع و با استفاده از ۳۸ رنگ دیوار سیمانی ضلع شرقی اتوبان «مدرس» تقاطع پل «رسالت» را مزین کرده است.

این اثر که با تکنیک موزاییک‌ های شکسته خلق شده بیشتر از بازی چوکان حکایت می‌ کند به همراه اسب‌ های بالدار که در فضا می‌ تازند.

مهندس سلیمی ـ شهردار منطقه ۶ ـ پس از رونمایی این اثر عنوان کرد: یکی از اقدامات شهرداری منطقه ۶ به واسطه‌ ی موقعیتی که دارد ، زیبا سازی شهر از طریق نقاشی و کاشی کاری است که به زیبایی شهرمان کمک می‌ کند.

ادامه مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است