خانه » آرشیو برچسب: فرودگاه

بایگانی برچسب ها: فرودگاه

۱۰ مکانی که گوگل مپ نمایش نمی دهد

۱- پارک ملی تانتاکول در شیلی :

این پارک ملی که در ثبت آثار جهانی نیز می باشد در گوگل مپ فقط به صورت یک پیکان مشخص شده است. به علت وجود گونه های نایاب جانوری در این مکان، تدابیر شدید حفاظتی،امنیتی در اطراف این پارک به عمل می آید.

 

ادامه مطلب

۱۰۰ فیلم پر تماشاگر تاریخ سینمای جهان

از وقتی که در دوران کودکی یکی از اعضای خانواده، پای ما را به راهرو تاریک سینما کشاند و با سحر بزرگ «برادران لومیر» آشنا کرد، بیشترمان مسحور این هنر- صنعت شگرف شده‌ایم و همواره در پس ذهنمان و گاه در پیش رویمان در حالتی رویاگونه قهرمانان محبوب و دوست داشتنی فیلم‌هایمان را دیده‌ایم، با آنها همذات پنداری کرده‌ایم، با آنها اشک ریخته‌ایم با آنها عاشق شده‌ایم، ‌کتک خورده‌ایم، خندیده‌ایم و عموما سربلند از موانع پیش رویمان در زندگی سینمایی‌مان بیرون آمده‌ایم.

ادامه مطلب

تیم فوتبال پرسپولیس تهران

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که برای اولین دیدار خود در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۵:۱۰ وارد فرودگاه جده شده بود بنابر مشکلاتی که عربستانی‌ها برای آنها به وجود آوردند در فرودگاه جده معطل شد.

ابتدا مسئولان باشگاه پرسپولیس مخالفت خود را با چشم‌نگاری و انگشت‌نگاری بازیکنان، کادر فنی و مسئولان همراه را اعلام کردند اما هیچ اعتراضی جواب نداد و بالاخره پس از ۸ ساعت معطلی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۱:۱۰ به وقت جده پس از انگشت‌نگاری و چشم‌نگاری مجوز حضور در شهر جده را پیدا کرد.

این در حالی بود که عرب‌ها اصرار زیادی داشتند که اگر پرسپولیسی‌ها تن به این کار ندهند زمان بیشتری را در فرودگاه معطل خواهند بود.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز چهارشنبه در اولین دیدار خود ساعت ۲۰:۳۰ در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاتحاد عربستان خواهد رفت.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است