خانه » آرشیو برچسب: جوان

بایگانی برچسب ها: جوان

اسرار حل نشده در تاریخ

اسرار حل نشده در تاریخ
این رازهای حل نشده اغلب از مسائلی است که در گذشته اتفاق افتاده است و این روزها حتی با پیشرفته ترین وسایل نیز نمی توان آن را فهمید. دانشمندان بر این اعتقاد هستند که برخی از آن ها ممکن است تا سال های زیاد در آینده نیز حل نشوند.

مثلث برمودا

نام مثلث برمودا را حتما شنیده اید. سه جزیره در اقیانوس اطلس که هر ساله قربانی های بسیار زیادی را می گیرند. این مثلث باعث شده است که تابه حال کشتی ها و هواپیماهای بسیار زیادی در این منطقه دچار مشکل شوند. همچنان نیز کسی نمی داند چه اتفاقی دراین منطقه رخ میدهد چرا که کسی نمی تواند به انجا برسد.

 

ادامه مطلب

پیرترین دختر جوان! + عکس

دختر ۱۳ ساله انگلیسی، پیرترین دختر جوان! + عکس

 

این بیماری موجب شده که این دختر جوان را به پیر زنی ۵۰ یا ۶۰ ساله تبدیل کند در حالی که مادر او ۴۰ سال بیشتر ندارد.
یک دختر ۱۳ ساله انگلیس به نوعی بیماری دچار شده که علائم پیری در صورت وی نمایان شده است. 

به گزارش پانا، “زارا” دختر ۱۳ ساله انگلیسی است که اخیرا به نوعی بیماری عجیب دچار شده که علائم زودهنگام پیری در صورت و چهره وی نمایان شده است.

ادامه مطلب

غذاهایی برای جوان شدن

شکلات
خبر خوب برای معتادان به شکلات: شکلات یکی از سالم ترین غذاها برای قلب است. در سال ۲۰۱۱ یک مطالعه در دانشگاه هاروارد نشان داد که ترکیبی الی به نام فلاوانوئید که در کوکا (دانه هایی که از ان شکلات ساخته می شود) وجود دارد همزمان با بالا بردن سلامتی عروق، فشار خون و سطح کلسترول را کاهش می دهد و به جریان یافتن خون کمک می کند. البته در مورد HLD،کلسترول خوب خون، مطالعه ای انجام نشده است. دکتر اریک دینگ( متخصص تغذیه و اپیدمیولوژی) در این مورد می گوید تمام این اقدامات  از قلب در برابر بیماری های قلبی محافظت می کند.

با وجود این اخبار خوب شما اجازه ندارید هر نوع شکلاتی را که به دستتان رسید بخورید.دکتر جوزف مارون می گوید: شکلاتهای ۸۰ درصدی که در کشور ما وجود دارد سالم نیستند. انها حاوی شکر هستند و فلاوانوئید های طبیعی موجود در دانه و درخت کوکا از انها استخراج شده است. متخصصان ما توصیه می کنند روزانه ۲ تا ۴ قطعه شکلات خالصی را که حداقل ۷۰ تا ۷۵ درصد کوکا دارد مصرف کنید زیرا میزان فلاوانوئیدهای بیشتری دارد. اما اگر شکلات دوست ندارید به جای قطعات شکلات، روزانه ۴۰۰تا ۴۵۰ میلی گرم از فلاوانوئیدهای شکلات را به صورت مکمل مصرف کنید.

قهوه
زمانی که همه در مورد فواید قهوه سخن می گفتند مطالعه ای از اثرات معجزه اسای ان در مردان خب داد. مطابق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۱ در دانشگاه هاروارد انجام شده است مصرف قهوه شانس ابتلا به سرطان پروستات را کاهش می دهد.

مطابق این تحقیقات در مردانی که روزانه بیش از ۵ فنجان قهوه می خورند شانس ابتلا به سرطان پروستات و مرگ ناشی از ان به ترتیب ۲۰ تا ۶۰ درصد کاهش می یابد.

برای بسیاری از افراد ۶ فنجان قهوه در روز بسیار زیاد است اما مطالعات دیگر ثابت کرده اند مردانی که روزانه ۲ تا ۳ فنجان قهوه می خورند به نسبت انهایی که اصلا قهوه مصرف نمی کنند شانس ابتلا به سرطان کمتری دارد.
خودتان را عادت دهید که صبح ها دو فنجان قهوه بخورید.

ادامه مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است