خانه » آرشیو برچسب: احساسات

بایگانی برچسب ها: احساسات

برای تفاهم بیشتر با همسرتان بخوانید

برای تفاهم بیشتر با همسرتان بخوانید...

افرادی که خوب رابطه برقرار می‌کنند، همیشه با استفاده از تغییراتی جزئی می‌توانند ارتباطشان را با دیگران بهتر کنند. از سوی دیگر، این مسائل کوچک است که جمع شده و کیفیت و صفات این رابطه را تعیین می‌کنند. بنابراین، حتی اگر رابطه شما را نمی‌توان به‌عنوان نمونه‌ای کاملا مناسب توصیف کرد، انجام نکات ریز لیست شده در این مطلب یا نکاتی از این دست که ممکن است بتوان آنها را از حاشیه بیرون آورد و از سیم به زر تبدیل کرد را عادت خود‌سازید.

حال به توضیح و تفسیر آنها می‌پردازیم تا پس از آن بتوانید چگونگی به‌کارگیری این نکات را بیاموزید.
۱ – بیان احساسات
شما به‌طور حتم همسرتان را دوست دارید و او هم این را می‌داند، اما این بدان معنا نیست که آنها نیاز به شنیدن آن ندارند. «اساسا دریافته‌ام که میزان ابراز علاقه به همسرم با میزان صمیمیت من با او کاملا متفاوت است. اگرچه فکر می‌کنم احساس صمیمیت است که نسبت به دیگر روش‌های موجود، مرا به بیشتر بیان کردن آن ترغیب می‌کند. هر راهی به او این اجازه را می‌دهد که بداند من همیشه به او فکر می‌کنم.»
چیزی که در اینجا باید در مورد آن احتیاط کرد، تکرار بیش از حد این رفتار است. به‌خصوص اگر طرف مقابل‌تان در آن زمان با شما احساس نزدیکی نکند.

۱۰ عادت مردها که زن ها را عصبانی می کند

این ۱۰ عادت مردانه همواره خانم ها را عصبانی می کند:
men-and-women
۱- مردهایی که همه چیز را ناواضح و در پس پرده ای از ابهام باقی می گذارند.۲- مردهایی که از حرف زدن طفره می روند.

۳- مردهایی که ساکت و عبوس می شوند.

۴- مردهایی که خواسته ها و نیازهایشان را به زن ها نمی گویند.

بازی احساسات زن‌

گربه‌ها معمولا به صفت‌های خوبی معروف نیستند! خیلی‌ها بر این باورند که گربه فقط برای گرفتن غذا و توجه به صاحبش اهمیت می‌دهد و رابطه‌اش با انسان فراتر از این‌ها نمی‌رود. اما به نظر می‌رسد که این افراد سخت در اشتباه هستند و رابطه گربه‌ها با انسان‌ها خیلی پیچیده است. به خصوص اگر صاحب گربه زن باشد، این رابطه خیلی جدی‌تر هم می‌شود.
به گزارش دیسکاوری،‌ مطالعات جدید محققین نشان می‌دهد که دلبستگی گربه‌ها به انسان‌ها و به خصوص به زن‌ها، به عنوان یک شریک اجتماعی، خیلی فراتر از یک تلاش ساده برای دریافت غذا است. این مطالعه،‌ اولین مطالعه‌ای که جزییات پویایی‌های زیرین ارتباط گربه و انسان را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که این روابط چه‌قدر به روابط انسانی شبیه هستند،‌ تا جایی که می‌توان گفت گربه‌ها در بسیاری از موارد درست مثل کودک انسان رفتار می‌کنند.
جان دی،‌ از محققین مرکز تغذیه حیوانات خانگی والثم،‌ در این مطالعه شرکت داشته است و در این‌باره می‌نویسد:‌ «معمولا از غذا به عنوان پاداش رفتار محبت‌آمیز استفاده می‌شود و ارتباط انسان‌ها و گربه‌ها در مورد غذا، خیلی به ارتباط نوزادانی که زبان باز نکرده‌اند با مراقبینشان شبیه است. هم گربه‌ها و هم نوزادان دست‌کم با زمان غذا خوردن و نوع غذا تحت کنترل مراقب در می‌آیند.»
برای این مطالعه که به سرپرستی کرت کوترشال از دانشگاه وین انجام شد،‌ ارتباط ۴۱ گربه با صاحبانشان ضبط و بررسی شد. سپس در دوره‌های زمان‌بندی شده مشخصی، رفتار گربه و مراقبش مورد بررسی قرار گرفت. حتی شخصیت مراقب و گربه هم در یک آزمایش جداگانه سنجیده شد. فکر می‌کنید شخصیت گربه را چه‌طور سنجیدند؟ در واقع محققین گربه را در شرایطی قرار دادند که تنها بود و یک عروسک جغد از بالای دیوار با چشمان باز و بزرگ به او نگاه می‌کرد. آن‌ها گربه را غافل‌گیر می‌کردند و عکس‌العمل‌های او را ثبت می‌کردند.
در بین مردان،‌گربه طرفداران زیادی دارد. اما به نظر می‌رسد که گربه‌ها، چه نر باشند و چه ماده، زن‌ها را ترجیح می‌دهند. یکی از نتایج جالب این مطالعه این است که گربه‌ها بیشتر به مراقبین زن خود نزدیک می‌شوند و رفتارهایی مثل این که روی پاهای مراقب بپرند را بیشتر در مورد زن‌ها انجام می‌دهند. از طرف دیگر هم زن‌ها در مقایسه با مردها،‌ رابطه قوی‌تری با گربه‌هایشان دارند.
همچنین به نظر می‌رسد که گربه‌ها محبت را فراموش نمی‌کنند و اگر به آن‌ها لطفی کنید، ‌بعدا جبران می‌کنند. بنابراین اگر با خواسته‌های گربه راه بیایید و به نیازهایش آن‌طور که دوست دارد رسیدگی کنید، در زمان دیگری گربه سعی می‌کند مطابق میل شما رفتار کند. البته گربه‌ها معمولا در برقراری ارتباط مرزی دارند در حالی که مراقبین دوست دارند با گربه یک ارتباط اجتماعی داشته باشند.
در نهایت نتایج این مطالعه نشان می‌دهد که گربه به راحتی می‌تواند هم برای مردان و هم برای زنان دوست خوبی باشد. رابطه گربه و انسان ویژگی‌هایی مثل جذابیت دوطرفه،‌ سازگاری شخصیتی،‌ تسهیل تعامل،‌ ابراز محبت و ایجاد حس اجتماعی را شامل می‌شود. یک انسان و یک گربه می‌توانند کاملا دو طرفه تعاملات خاص و پیچیده‌ای بین خود برقرار کنند و درک متقابلی از تمایلات و ترجیحات یکدیگر نشان بدهند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است