عکس های جدید مهناز افشار ۹۱

 

بانك پروژه و پايان نامه دانشجويي

پول سازترین بازیگران ایران

اسامی پول سازترین بازیگران ایران

فارس نویس: امین حیایی با حضور در فیلم هایی با مجموع فروش نه میلیارد و چهل میلیون تومان به عنوان پول سازترین بازیگر مرد سال ۹۰ و لیلا حاتمی با حضور در فیلم هایی با مجموع فروش چهار میلیارد و پانصد و هشتاد و هفت میلیون تومان به عنوان پول سازترین بازیگر زن سال ۹۰ انتخاب شدند.

لیست کامل ۱۰ بازیگر پول ساز امسال را با ذکر نام آثاری که هر بازیگر، در آن حضور داشته، و مجموع درآمد هر کدام از بازیگران را در ادامه بخوانید.

ادامه مطلب را بخوانید »

مجموعه کامل آموزش مسائل زناشویی

مهناز افشار با لباسی متفاوت

مهناز افشار با لباسی متفاوت در «یک عاشقانه ساده» سامان مقدم بازی کرده است.
به گزارش خبرآنلاین، فیلم سینمایی «یک عاشقانه ساده» به کارگردانی سامان مقدم در بخش مسابقه سینمای ایران سی‌امین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. فیلمنامه این فیلم را امیر عربی و زامیاد سعدونیان نوشته‌اند.

این فیلم داستان امان و صفر است که در جوانی با هم قراری گذاشته‌اند. ازدواج دو فرزند آنها وعده ایست قدیمی که هم اهل محل از آن خبر دارند اما گندم دختر امان سالها به بهانه های مختلف این وصلت را به تأخیر می اندازد.


شابلون طراحي ابرو

جدیدترین تصاویر مهناز افشار

ویژه

رزرو هتل های مشهد

مهناز افشار در حال کوهنوردی

مهناز افشار بازیگر پرحاشیه سینمای ایران برای سلامتی و یک زندگی سالم، کوهنوردی را آغاز کرده است! این بازیگر با انتشار تصویرش در کوه قصد دارد حس ورزشی بودن و اینکه یک زندگی سالمی را با ورزش و کوهنوردی دارد به هوادارانش نشان بدهد.


البته شاید این موضوع نیز برای مدتی پا برجا باشد چون مهناز افشار فعلا قرارداد فیلمی را امضا نکرده است و در خبرهای رسیده, یکی از کارگردانان سینما قصد دارد که از زوج افشار و گلزار در یکی از فیلم هایش استفاده کند.

 

ویژه

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

عکس های بازیگران در مکه مکرمه

منبع : www.FarsNevis.ir

عکس های جدید و زیبا از مهناز افشار

 

عکس های جدید و زیبا از مهناز افشار

ادامه مطلب را بخوانید »

12