سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران

سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران در شرق کشور

خبرگذاری فارس:

یک مقام آگاه نظامی گفت: یک فروند هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته جاسوسی آمریکایی از نوع “RQ170” توسط نیروهای مسلح ایران ساقط و با اندک خسارتی در اختیار ایران قرار گرفت.

سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا

یک مقام آگاه نظامی در گفتگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر گفت:‌ با کنترل مناسب فضای کشور و تسلط اطلاعاتی نیروهای مسلح، واحدهای جنگ الکترونیکی و پدافند هوایی موفق شدند با اقدامات عملیاتی خود یک فروند هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته جاسوسی آمریکایی از نوع “RQ170” را که به طور محدود به مناطق مرزی شرق کشور تجاوز کرده بود، کشف و از کنترل متجاوزین خارج ساخته و آن را با اندک خسارتی سرنگون کرده و در اختیار بگیرند.

این مقام نظامی تاکید کرد: نظر به وقوع تجاوز آشکار مرزی، اقدامات عملیاتی و الکترونیکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران علیه پرنده‌های متجاوز، به مرزهای کشور محدود نخواهد ماند.


لینک این خبر در خبرگذاری فارس نیوز

 

بانك پروژه و پايان نامه دانشجويي

آهنگ های پیشواز ایرانسل از نزار قطری مخصوص ماه محرم

آهنگ های پیشواز ایرانسل از نزار قطری مخصوص ماه محرم

آهنگ های پیشواز ایرانسل از نزار قطری

کد را به ۷۵۷۵ ارسال کنید
٢٢١٢٨٢
انا مظلوم حسین

٢٢١١٢٩۵
انا مظلوم حسین.هیئت عزاداران

ادامه مطلب را بخوانید »

مجموعه کامل آموزش مسائل زناشویی

دانلود مراسم شب چهارم محرم ۹۰

دانلود مراسم شب چهارم محرم

ادامه مطلب را بخوانید »شابلون طراحي ابرو

دانلود نوحه و مداحی تصویری ماه محرم

ویژه

رزرو هتل های مشهد

شیث و نصرتی نقره داغ شدند

جام جم آنلاین:
 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از مشاهده فیلم دیدار تیم‌های داماش گیلان و پرسپولیس رای خود را در خصوص دو بازیکن متخلف پرسپولیس صادر و آنها تا اطلاع ثانوی از حضور در فوتبال محروم شدند.

شیث رضایی و محمد نصرتی بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل تخلفات انتسابی تا اطلاع ثانوی و با صدور قرار دستور موقت از همراهی تیم مربوطه و حضور در تمامی مسابقات رسمی و کلیه اماکن ورزشی محروم و تعلیق شدند. رای صادره قطعی و لازم الاجراست. جلسه رسیدگی متعاقبا تعیین و اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب را بخوانید »

ویژه

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

سه روز تا واریز یارانه مهرماه

یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی مرحله هشتم مربوط به مهر ماه احتمالاً طی سه روز آینده به حساب سرپرستان خانوار ۷۵ میلیون ایرانی واریز می شود.

به گزارش فارس، پرداخت یارانه نقدی پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از دیماه سال گذشته آغاز شد و تاکنون در ۷ مرحله یارانه نقدی ۹ ماه از دیماه ۸۹ تا شهریور ۹۰ به ازای هر نفر به سرپرستان خانوار پرداخت شده است.

یارانه مرحله هشتم که مربوط به مهر ماه است، طبق وعده قبلی مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها در هفته دوم این ماه پرداخت  می شود که با این حساب احتمالا از فردا ۱۲ مهرماه روند واریز یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی آغاز خواهد شد.

بر اساس اعلام مسئولان، هیچ تغییری در میزان یارانه نقدی وجود نخواهد داشت.

قفل صفحه اندروید با امکانات فراوان Screen Lock 6.9

در این پست برنامه قفل صفحه کلید برای آندروید را قرار داده ایم امیدواریم که استفاده کنید.

 قفل صفحه اندروید با امکانات زیاد Screen Lock 6.9

ادامه مطلب را بخوانید »