جدیدترین مصاحبه محسن یگانه

مصاحبه مفصل با محسن یگانه

محسن یگانه: اگر حوصله ندارید خواندن این گفت‌و‌گو را آغاز نکنید اما اگر خواندیدش تا انتها ادامه دهید

حواشی اخیری که برای محسن یگانه اتفاق افتاد این روز‌ها بیش از هر چیز دیگر امان او را بریده است. او این روز‌ها به جای اینکه کار کند، احساس خستگی می‌کند.
این گفت‌و‌گو قطعا بلند‌ترین و جامع‌ترین گفت‌و‌گوی یگانه با رسانه هاست. او پیرامون همه اتفاقات بد و خوب اطرافش صحبت کرده است. جواب همه حاشیه‌های پیرامونش را که پیش‌تر‌ها درباره‌اش سکوت کرده بود داده است. تقریبا از اوایل شروع کارش تا کنون! این گفت‌و‌گو شاید نقطه عطفی در زندگی هنری محسن یگانه باشد به همین دلیل خودش خواسته این نکته را یادآور شویم که اگر حوصله ندارید خواندن این گفت‌و‌گو را آغاز نکنید اما اگر خواندیدش تا انتها ادامه دهید.…

محسن یگانه همواره یکی از خواننده‌هایی است که اگر هم دنبال حاشیه نباشد، حاشیه دنبال آن است.

ادامه مطلب را بخوانید »

 

بانك پروژه و پايان نامه دانشجويي

کدهای آهنگ پیشواز آلبوم دیگه مشکی نمی پوشم از رضا صادقی

کدهای آهنگ پیشواز آلبوم دیگه مشکی نمی پوشم

 

ادامه مطلب را بخوانید »

مجموعه کامل آموزش مسائل زناشویی

خاطره ی خواندنی رضا صادقی از روح الله داداشی

خواننده پاپ کشورمان با بیان اینکه مطمئن است روح مرحوم روح‌الله داداشی با دعای مردم شاد ‌می‌شود، گفت: نه قرمز و نه آبی، مشکی تا ابد رنگ عشقه.
به گزارش خبرنگار مهر، رضا صادقی در حاشیه اجرای کنسرت دوشنبه شب در جشنواره بزرگ شعبانیه ضمن گرامیداشت یاد روح‌الله داداشی قوی‌ترین مرد ایران گفت: چندی پیش برای انجام کاری به کرج رفتم اما راهم را گم کردم و برای پیدا کردن مسیر از دو جوان که با ماشین‌شان در کنارم قرارم حضور داشتند، سوال کردم.


شابلون طراحي ابرو

دانلود تیتراژ ابتدا و انتهای سریال «موج و صخره»

( این سریال در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود )

ادامه مطلب را بخوانید »

ویژه

رزرو هتل های مشهد

رضا صادقی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ ، ترانه تیتراژ سری جدید برنامه «صبحی دیگر» را می خواند.

به گزارش خبر آنلاین ، برنامه زنده صبحی دیگر قرار است به زودی با ساختار تازه و تغییرات جدید در شبکه آموزش روی آنتن برود.

یکی از تغییرات این برنامه مربوط به موسیقی تیتراژ آن است که قرار است در این بخش از صدای رضا صادقی استفاده شود ، آهنگساز ترانه ​ای که رضا صادقی برای این برنامه می​خواند ، بهنام ابطحی است.

این برنامه صبحگاهی با پرداختن به مسائل عمومی و تخصصی روزنه و انتقال نکات آموزشی و کلیدی از زبان کارشناسان مربوطه با اجرای نیما کرمی روزانه پخش خواهد شد.

برنامه صبحی دیگر به تهیه کنندگی رامین موسوی ملکی و کارگردانی محمدرضا درخشان هر روز ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه از شبکه آموزش پخش می شود.

ویژه

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.