زمان مسابقه یوسف کرمی در المپیک لندن

زمان مسابقه یوسف کرمی در المپیک

یوسف کرمی ستاره تکواندو کشورمون در وزن ۸۰ کیلوگرم مرداد فردا ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه به مصاف حریف خود می رود.

karami زمان مسابقه یوسف کرمی در المپیک

از نکات جالب گروه یوسف کرمی رویارویی رامین عزیزف نفر اول رنکینگ جهانی با استیون لوپز آمریکایی است. استیون لوپز پر افتخار ترین تکواندوکار تاریخ جهان است و رویارویی با نفر اول رده‌بندی جهانی فینال زودرس رقابت‌ها به شمار می‌رود. البته حذف یکی از این دو تکواندوکار باتجربه و قدرتمند مسلما به سود یوسف کرمی خواهد بود.

 

بانك پروژه و پايان نامه دانشجويي

حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

مسابقات تکواندو المپیک که از روز ۸ آگوست برابر ۱۸ مرداد برگذار خواهد شد. مسابقات تکواندو بازی‌ های المپیک ۱۲۸ تکواندوکار در ۸ وزن (۴ وزن زنان و ۴ وزن مردان) قرعه کشی شد و تکواندو کاران کشورمون رقیبان خود شناختند.

tekvando حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

طبق قرعه‌ کشی این رقابت‌ها محمد باقری معتمد در وزن ۶۸، کیلوگرم مردان اولین نماینده ایران است که روی شیاپ چانگ می‌ رود.

در قرعه‌ کشی این وزن باقری معتمد نفر دوم رنکینگ جهانی در انتهای جدول پنجشنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۶:۱۵ به وقت تهران به مصاف دیوید بوی از آفریقای مرکزی می‌رود.

ادامه مطلب را بخوانید »

مجموعه کامل آموزش مسائل زناشویی

فیلم مراسم اهدای مدال طلای قاسم رضاییشابلون طراحي ابرو

عبدولی قربانی مافیای داوری

مافیای داوری به عبدولی رحم نکرد

سعید عبدولی، ملی پوش وزن ۶۶ کیلوگرم در عین شایستگی در دیدار برابر حریف فرانسوی خود اسیر ناداوری شد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن بازماند.

abd3 مافیای داوری به عبدولی رحم نکرد

در حالیکه سعید عبدولی در کشتی با حریف فرانسوی خود یک سر و گردن از او بالاتر نشان می داد اسیر مافیای داوری فیلا شد و از راهیابی به نیمه نهایی المپیک ۲۰۱۲ لندن بازماند.

ادامه مطلب را بخوانید »

ویژه

رزرو هتل های مشهد

بهداد سلیمی طلا گرفت

صحبت های بهداد سلیمی با ایسنا:

 من کارهایی را که باید انجام می‌ دادم را انجام دادم و بقیه‌اش با خداست. تمرین‌هایم تمام شده و هر کاری که می‌توانستم کردم.

salimi بهداد سلیمی: آماده‌ام، باقی‌ اش با خداست

خدا را شکر که هیچ مشکلی ندارم. در روزهای اول که به لندن آمدم، کمی تمرین برایم دشوار بود، اما وقتی رفته‌رفته تمرین‌هایم را در لندن ادامه دادم به آب و هوا و ارتفاع اینجا عادت کردم. خدا را شکر اکنون هم وضعیتم خوب است و منتظر مسابقه فردا شب هستم. امروز ما تنها یک نرمش خیلی سبک داریم.

ادامه مطلب را بخوانید »

ویژه

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

نوروزی در فینال

نوروزی در فینال

امید نوروزی فرنگی کار وزن ۶۰ کیلوگرم با پیروزی در برابر ماتسوموتو از ژاپن راهی فینال المپیک شد.

norozi نوروزی به فینال رفت

ادامه مطلب را بخوانید »

حمید سوریان در المپیک

حریف حمید سوریان در المپیک

رقیب سوران در وزن ۵۵ کیلوگرم المپیک ۲۰۱۲ لندن مشخص شد.

مراسم وزن کشی کشتی فرنگی در وزن ۵۵ کیلوگرم انجام شد و حمید سوریان نماینده‌ی ایران در این وزن در دور نخست استراحت خواهد داشت.

sorian حریف حمید سوریان در المپیک

سوریان با قرعه‌ ای کاملا مناسب با حریفانی از مراکش، بلاروس، ژاپن و دانمارک روبرو خواهد شد. در طرف دیگر جدول کشتی‌گیران ترکیه، روسیه و آذربایجان حضور دارند تا شرایط برای فینالیست شدن قهرمان پنج دوره‌ی رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی هموارتر باشد.

سوریان در دور نخست استراحت خواهد کرد و در دور دوم به مصاف آرسن الاریف از قرقیزستان می‌ رود. برنده‌ی این مسابقه در مرحله‌ی بعد به مصاف یکی از دو کشتی‌گیر ازبکستان و مجارستان خواهد رفت.

ادامه مطلب را بخوانید »